Práce Nabídka zaměstnání

obchodní manažer/ka

F+C Prague, s.r.o.

Za Mototechnou 1619, Praha

Pavel Gusev
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 23 000,- Kč

Kontakt:e-mail: info@fcprague.cz
Náplň práce:
- Rozvoj a rozšíření obchodníh aktivit společnosti
- Naplňování obchodní strategie a případné návrhy na změny
- Aktivní vyhledání nových obchodních partnerů s dlouhodobým obchodním potenciálem
- Péče o stávající obchodní partnery
- Prezentace společnosti na sociálních sítích
- Analýza cenotvorby produktů s konkurenčními produkty na zahraničním trhu (zejména v Ruské federaci)
- Příprava podkladů k soutěžím a tendrům v Ruské federaci
- Logistické činnosti při nákupu
- Dojednávání technické specifikace dodávaného zboží
- Plánování přepravy a komunikace s celní správou Ruské federace
- Komunikace a spolupráce s majiteli společnosti a reportování
- Efektivní spolupráce s kolegy v rámci obchodního týmu
- Pracovní cesty do zahraničí a EU

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělaní ekonomického zaměření
- Praxe na obdobné pozici min. 5 let
- Znalost ruského obchodního prostředí výhodou
- Pracovní zkušenosti s klienty z Ruské federace podmínkou
- Dokonalá znalost ruštiny (slovem i písmem) včetně obchodní terminologie
- Znalost angličtiny na komunikační úrovni (slovem i písmem)
- Základní znalost českého jazyka vítána
- Trestní bezúhonnost
- Obchodní myšlení, spolehlivost, mlčenlivost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
- Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
Zajímavou, perspektivní práci
Motivující mzdové ohodnocení
Možnost seberealizace a profesního růstu
Příjemné a klidné pracovní prostředí
Vzdělávací kurzy a školení
Uhrada jízdného

Svůj strukturovaný životopis prosím, posílejte na email info@fcprague.cz