Práce Nabídka zaměstnání

rozpočtář

Pražská teplárenská a.s. - 001

Partyzánská 1, Praha

Vlasta Burešová
266 752 454

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 40 000,- až 50 000,- Kč

nabor@ptas.cz
Základní požadavky:
* SŠ vzdělání technického směru
* praxe v energetice nebo stavebnictví (rozvody inženýrských sítí)
* znalost příslušné legislativy a kalkulací
* znalost MS Office a kalkulačního SW (Kros)
* ŘP skup. B
* dobré komunikační schopnosti
Pracovní náplň:
* stanovení cenových nákladů pro investiční akce a údržbu zejména na horkovodech a teplovodech v klasickém a předizolovaném potrubí
* příprava položkových rozpočtů, kontrolní rozpočty
* odhady spotřeby práce na jednotlivé akce
* posudky cenových nabídek, PD a inženýrské činnosti interních a externích dodavatelů
* kalkulace v rámci předprojektové přípravy investičních a údržbových akcí
* úzká spolupráce při rozpočtování s odbornými útvary uvnitř společnosti
* tvorba cenových databází