Práce Nabídka zaměstnání

skladový hospodář - administrativní pracovník

Centrum sociálních služeb Praha 2 Máchova

Máchova 1029, Praha

Petra Hrubá
734 769 966

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 22 000,- až 35 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Máchova č.p. 1029/14, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Hrubá Petra, tel.: 734 769 966, e-mail: petra.hruba@cssp2.cz

Požadujeme : řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), výpis RT, znalost práce na PC, úplné střed. vzdzdělání - maturitní zk.

Náplň práce: zajišťování a nákup zásob a materiállu, vedení skladové evidence, realizace veřejných zakázek malého rozsahu atd.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : stravenky v hodnotě 100Kč, odměny, příspěvek na důchodové připojištění, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování na Praze.