Práce Nabídka zaměstnání

správce majetku soudu

Okresní soud Praha - východ

Na poříčí 1044, Praha

Detail firmy

Petra Klusáčková
221 729 382

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 20 500,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Na poříčí č.p. 1044/20, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Klusáčková Petra Bc., tel.: 221 729 382, e-mail: pklusackova@osoud.phav.justice.cz

Požadujeme:
- vzdělání minimálně SŠ,
- praxe v oboru ve státním sektoru, nejlépe odvětví justice výhodou
- trestní bezúhonnost
- výhodou základní znalost soudních aplikací ISAS, IRES, nikoliv podmínkou
- ochotu učit se novým věcem
- samostatnost a pečlivost
- schopnost týmové spolupráce
Nabízíme:
- přímé zaučení dosavadním správcem majetku
- zařazení v platové třídě 9, platový stupeň dle praxe, zvláštní příplatek
- zaměstnanecké benefity (stravenky 110,-Kč, dovolená 25 dní/rok, 6 dní indispoziční volno/rok, pravidelná interní školení a vzdělávání v oboru…
- přátelský kolektiv
- příjemné prostředí soudu v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností
- pracoviště v kancelářích
- pružná pracovní doba, možnost zkráceného úvazku
- časová flexibilita
Náplň práce:
- schvalování, tisk a evidence rozpočtových opatření
- výkon funkce správce rozpočtu dle opatření předsedkyně soudu o řídící finanční kontrole, podpisových oprávněních, oběhu účetních dokladů a dalších souvisejících činnostech
- zařazování nového majetku do evidence, návrhy na vyřazení majetku, zpracování sumáře vyřazovacího protokolu
- nabídky majetku všem organizačním jednotkám a složkám justice na internetu a extranetu
- vedení osobních karet zaměstnanců a soudců
- vedení vnitřní evidence o umístění a přesouvání majetku v rámci budovy
- odpisy dlouhodobého majetku, inventarizace majetku - včetně závěrečné zprávy
- zabezpečení praktické údržby výpočetní techniky
- průběžné zabezpečení - drobné opravy výpočetní a kopírovací techniky
- zajištění, organizace nákupu a distribuce provozního materiálu k výpočetní, kopírovací a telekomunikační techniky soudu
- MYQ agenda čipů k tiskárnám
- zástup správce majetku
- úzká spolupráce s ředitelkou správy soudu
Nástup:
- dle domluvy, nejlépe od 01/2022

ZAM VÝHODY :
stravenky, dovolená 25 dní, 6 dní in.volna, vzdělávání v oboru, osobní ohodnocení, odměny - závislé na výkonu práce