Veškeré hřbitovy na území hlavního města, o které se stará Správa pražských hřbitovů, budou v období dušiček, tedy do pondělí 2. listopadu, na kdy připadá Památka zesnulých, otevřené do 18:00 hodin. Od 3. listopadu až do konce února pak do 17:00 hodin. Praha společně se správou hřbitovů vzhledem k epidemické situaci apeluje na obyvatele, aby na hřbitovy nechodili pouze na Památku zesnulých, ale i v dalších dnech, čímž se sníží možnost střetávání lidí v těchto místech.