Pobodání na ulici

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky zadrželi muže, který na zahrádce podniku v Praze 8 pobodal kuchyňským nožem jednoho z hostů.
V neděli, krátce před desátou hodinou večerní, došlo na zahrádce jedné z restaurací v Praze 8 ke slovní rozepři mezi několika muži, která vyústila až v útok nožem. Jeden ze zúčastněných v průběhu konfliktu z místa odešel, a to proto, aby si doma vzal přes třicet centimetrů dlouhý kuchyňský nůž, se kterým se vrátil na místo a poškozeného s ním několikrát zezadu bodnul do zad do oblasti lopatky. Síla útoku byla tak razantní, že se při něm nůž zlomil. Ihned poté z místa utekl neznámo kam.

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky byli na místě během pár minut a začali okamžitě zjišťovat, co se na místě stalo a jak podezřelý vypadal. Místo události si převzala hlídka velitele policie, která se vyzbrojila balistickou ochranou a dalším vybavením a dali se do pátrání po útočníkovi. Zanedlouho se dostali až do domu, kam měl hledaný muž zaběhnout a tak ho od sklepních prostor začali pomalu propátrávat. Ve třetím patře narazili na muže odpovídajícího popisu, který se jim ihned na místě k činu doznal. Policisté ho na místě zadrželi a převezli jej na policejní služebnu k provedení dalších procesních úkonů.

Třiatřicetiletý cizinec je podezřelý ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, za což může v případě odsouzení strávit až tři roky za mřížemi.

por. Richard Hrdina - 1. července 2024 Související dokumenty Zadržení podezřelého z pobodání.mp4
Velikost souboru:88,8 MB / formát MP4


Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024