Na pondělním jednání Rady hl. m. Prahy předložil náměstek primátora Petr Hlaváček první skupinu návrhů změn územního plánu v tomto roce. Projednávání změn bude nadále řešeno pravidelně v měsíčních intervalech. Radní se zabývali také přípravou kontribučních smluv, které slouží pro spoluúčast investorů na výstavbě veřejné infrastruktury.