Práce Nabídka zaměstnání

Inspektor jakosti/pracovník výstupní kontroly

Trenkwalder a.s. - Praha 4

Novodvorská 1768, Praha

Detail firmy

Veronika Mocová
777 188 201
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 25 000,- až 25 000,- Kč

Kontakt: e-mail: v.mocova@trenkwalder.com, tel: 777 188 201

Upřesňující informace:
Náplň práce:
okontrola kvality výrobků, jejich uvolňování na konci výrobního cyklu (konečná montáž, značení, balení, expedice) dle pokynů v příslušných návodkách/kontrolních plánech
odohled nad dodržováním stanovených postupů při těchto výše jmenovaných činnostech
ohlášení a prvotní posouzení vyřazených dílů z výrobního procesu
opříprava podkladů pro posouzení vyřazených dílů technologem
opráce s výkresovou dokumentací
ospolupráce při řešení reklamací, rozborech neshodných kusů

Požadujeme:
vyučení v oboru nebo středoškolské vzdělání technického typu, lze nahradit odpovídající praxí
zkušenost práce se základními měřidly
základní znalost čtení výkresové dokumentace
uživatelská znalost MS Office
základy AJ výhodou (pasivní pro orientaci v používané dokumentaci)
orientace na detail, flexibilita

Zaměstnanecké výhody:
příplatky za ztížené prostředí, odpolední a noční směny
prémie - dle výkonu jednotlivě i naší výroby
stravenky
5 týdnů dovolené
noční směny - jídlo zdarma (+stravenka zůstává)
voda, káva, čaj zdarma na pracovišti
zdravé středy - 2 kusy ovoce či zeleniny
čisté pracovní prostředí
možnost doporučení nového kolegy - odměna 3000 Kču

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.