Odborný referent/vrchní referent oddělení osob samostatně výdělečně činných

Simona Rosenkranzová
221 995 164

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 19 730,- až 28 920,- Kč

Kontakt:
Upřesňující informace:
Požadavky:
Uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem
Náplň práce: dávková a pojišťovací činnost OSVČ v oblasti důchodového pojištění, nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti, kontrola povinností OSVČ, poskytování odborné pomoci OSVČ.
Odborný referent/vrchní referent oddělení osob samostatně výdělečně činných zařazen v katalogu služebních míst. Platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Zaměst.výhody:
Pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna