Létající Pivovary: Tvořivost a Originalita v Chuti Piva na Holešovické Přehlídce!

Létající pivovary, mající svou vlastní identitu a stálého sládka, vaří pivo kdekoliv. To umožňuje tvůrčí hravost a originální chutě. Na přehlídce malých a létajících pivovarů v pražských Holešovicích 15.-16. 6. 2024 lze ochutnat různé pivní styly a občerstvení.


Létající pivovar je takový pivovar bez domova, pivo vaří tam, kde je zrovna místo. Má svou vlastní identitu, receptury, sládka a svůj styl. Někdy časem doplachtí až k vlastní výrobně, jindy se nevzdá kočovného bytí a přelétá sem a tam, volný jako pták.

Právě tato svoboda a nazáviskost na objemech zaručuje míru tvůrčí hravosti, kterou stěží najdete u komerčních koncernů. Ať už je to IPA, kyseláč, ležák nebo stout, potěší a překvapí nápaditou chutí a poctivým provedením.

Přesvědčte se sami na naší přehlídce malých a létajících pivovarů venku před klubem Cross v pražských Holešovicích 15.-16. 6. 2024 od 11:00 do 22:00 hodin.

Pivovary: Pivovar Nozib, Beer Knír, Four Elements Brewery, Pivovar Bizon, Pivovar Kladno Kročehlavy, The Barn Beer co., PIVO BOARD, Pivo Václav.

Občerstvení a ostatní: BISTO MOJE MÍSTO, BAUES – DOCHUCOVADLA A BISTRO, ROYAL LANGOS, ICON BARBER & TATTOO.

Vstupenkou na akci bude památeční festivalová sklenička v hodnotě 100 Kč.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024