Kam na kvalitní kávu a lahodné domácí dezerty v Karlových Varech? Do restaurace Charleston

Nechte se hýčkat v restauraci Charleston a užijte si kvalitní kávu společně s výbornými domácími dezerty.


Pokud se chystáte do Karlových Varů, doporučujeme vám navštívit restauraci Charleston a nechat se unést její příjemnou atmosférou. Očekávat můžete přátelskou obsluhu a jídlo, po kterém se budete olizovat až za ušima. Ať to nebo to, určitě Charleston navštivte. Po dlouhé procházce po kolonádě Vám zajisté přijde vhod dobře se najíst a napít, ale hlavně příjemně posedět u výborné kávy a domácího dezertu.

Je libo steak, rybu, salát, těstoviny či domácí dezert?

Restaurace Charleston klade důraz na kvalitu a čerstvost potravin, ze kterých pro Vás vaří skvostné pokrmy. Láska prochází žaludkem, a to platí v Charlestonu dvojnásob. Jídlo vaří s láskou a dobrý drink Vám nalijí s láskou dvojitou. Čekají Vás dobroty v podobě klasické české kuchyně, steaků, ryb, salátů či těstovin.

Bez dobré kávy by to také nebylo ono, proto na Vás čeká kvalitní káva podávaná s lahodnými domácími dezerty. Bulharská ulice je místem, kde se všechno toto děje. Restaurace se nachází nedaleko řeky Teplá, a proto se přímo samo nabízí po procházce kolem místní řeky zajít něco sníst a v klidu posedět. 

Oslavte v Charlestonu své narozeniny nebo uspořádejte firemní večírek

Originální anglický styl ze 30. let vás ohromí na první pohled, byl vyroben na zakázku přímo v Londýně. Ale ani při dalších návštěvách nepřestanete tento interiér obdivovat. Pokud jste zvyklí na klasické restaurace s podobným stylem, tahle Vám určitě utkví v paměti.

Při krásném počasí můžete zavítat na zahrádku, která Vám nabídne jak soukromí, tak možnost pozorovat procházející lidi v ulici a výhled na místní architekturu. Právě v letním období se nejlépe hodí popíjet řádně vychlazené vínečko nebo parádně orosené pivečko, doplněné něčím dobrým k snědku. Vína zde ochutnáte kvalitní moravská, francouzská nebo italská

S šedesáti místy se restaurace Charleston perfektně hodí na rodinné oslavy, firemní večírky nebo další Vámi vybrané akce. Rádi zde uvítají i Vaše domácí mazlíčky.

Charleston restaurant Karlovy Vary
Bulharská 1273/1, 360 01 Karlovy Vary

Tel.: 353 230 797
Facebook
: Charleston restaurant
Instagram
: charlestonrestaurant
Web
: www.charleston-kv.cz


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
NOVÝ RENAULT CAPTUR

Hlavní zprávy

 

Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese