Plovárna na Štvanici půjčuje paddleboardy pro děti a mládež zdarma

Po loňském úspěšném “nultém” ročníku se na Štvanici vrátila veřejná plovárna Baden Baden se svou nezaměnitelnou atmosférou.


Pro umístění organizátoři opět zvolili dnes málo navštěvovanou část ostrova Štvanice, kde stála plovárna v různých podobách téměř sto let až do povodní v roce 2002. Praha 7 aktuálně finančně podpořila pořízení tří paddleboardů, které si na plovárně již nyní mohou půjčit návštěvníci do 18 let zdarma!  

„Chceme dát možnost příjemného trávení horkých dní v Praze celým rodinám. S plovárnou Baden Baden jsme se dohodli, že finančně podpoříme pořízení tří paddleboardů, které budou půjčovat dětem a mládeži zdarma. Bleskově jsme v radě Prahy 7 schválili finance a tento týden půjčování paddleboardů odstartovalo. Doufáme, že půjdou z ruky do ruky a že všichni budeme opatrní a budeme myslet i na bezpečnost. Tak krásné léto nejen na Štvanici,“ říká starosta Prahy 7 Jan Čižinský.

Plovárna Baden Baden nabízí vše, co je pro příjemně strávené odpoledne u řeky potřeba. Lehátka, možnost vyhřívat se na trávníku, občerstvení, brouzdaliště pro děti, půjčovnu vybavení do vody – nyní již i s paddleboardy pro návštěvníky do 18 let zdarma.

Kudy na plovárnu 

Na plovárnu se dostanete ze zastávky Štvanice na Hlávkově mostě pěšky, když půjdete kolem tenisových kurtů a skateparku, nebo můžete využít romantickou cestu přívozem „HOLKA“ z Holešovic.

Otevírací doba

Přes všední dny 14:00 – 22:00, o víkendech 12:00 – 22:00

polymedia

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Popelka

Hlavní zprávy

 

uniweb weby
webíky uniweb