Hlavní město odstraní zhruba 1 400 kusů mobiliáře nesoucího rozměrné reklamy, který je rozmístěn po celé Praze. Stane se tak na náklady bývalého nájemce, společnosti AD-Net, která jej i přes platnou výpověď a rozhodnutí soudů dosud neodklidila. Magistrát hl. m. Prahy tak pokračuje ve svém plánu odstraňovat z ulic vizuální smog a postupně kultivovat veřejný prostor.