Energičtí Lili Marlene s nezapomenutelnou Dášou Součkovou

Uslyšíte vynikající instrumentalisty se zpěvačkou Dášou Součkovou, jejíž temný alt je nezapomenutelný. Skupina zahraje průřez svou dvacetiletou tvorbou. Lili Marlene, známá i z filmu T.M.A., nabízí strhující výkony plné energie a kabaretního humoru.


V úterý 21. května ve 20:30 hodin si můžete poslechnout koncert pražské art rockové skupiny Lili Marlene v tradičním prostředí domovské Malostranské besedy. Vystoupení multižánrového seskupení kolem skladatele, textaře a klávesisty Martina Němce, který je zároveň kapelníkem legendárních Precedens.

Uslyšíte plejádu vynikajících instrumentalistů se zpěvačkou Dášou Součkovou na jejíž temný alt nelze zapomenout. Skupina zahraje průřez svou dvacetiletou tvorbou zaznamenanou na třech albech.

Lili Marlene účinkovala například i ve filmu T.M.A. režiséra Juraje Herze, kde si Součková zahrála jednu z hlavních rolí a ke kterému Němec napsal scénář a hudbu. Vystoupení, kromě strhujících výkonů nabízí i velikou energii s dávkou až kabaretního humoru.Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
NOVÝ RENAULT CAPTUR

Hlavní zprávy

 

Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese